אודות

ערן דגן –
קבלן שיפוצים ועבודות גמר

ערן דגן בעל ניסיון של למעלה מ-17 שנים בתחומי עיסוקו.
במהלך שנות פעילותו, הספיק ערן לצבור שם ומוניטין כמו גם רשימה מכובדת של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, כאשר על לקוחותיו נמנים גם גופים גדולים כמו מספנות ישראל וגם חברות ועסקים מובילים כמו ספא יפה נוף.
ערן דגן הוא הנדסאי בניין מוסמך, אשר מקפיד לא לשקוט על שמריו ולהתעדכן בחידושים שונים ואף לצאת לקורסים ולהכשרות ייעודיות הרלוונטיות לשירותים המוצעים על ידו ולתחומי ההתמחות שלו.
כאשר המטרה היא לאפשר ללקוחות ליהנות תמיד מהשירותים המתקדמים והאיכותיים ביותר אותם הם יכולים לקבל.

ערן דגן מציע קשת רחבה של שירותים תחת קורת גג אחת, מה שמאפשר לכל לקוחותיו להיות רגועים בידיעה שהם זוכים לקבל מענה מקיף וכולל על כל דרישותיהם וצרכיהם.
בין השירותים המוצעים על ידי ערן דגן: עבודות הריסה ופינוי, עבודות בנייה בגבס, עבודות מסגרות, עבודות חשמל, עבודות ריצוף, חיפוי קירות, הרכבת פרקט ועבודות צבע ושפכטל.
לקוחות המעוניינים בכך, אף יכולים ליהנות משירות של תכנון אדריכלי, הניתן על ידי אדריכלים מקצועיים ומנוסים.

כאשר מדובר בעבודות שיפוצים ועבודות גמר, קיימת חשיבות גבוהה לשים על כל אותם הפרטים אשר יאפשרו ליהנות בסופו של תהליך, מתוצאה המקצועית והאיכותית האפשרית.
כחלק מכך, כל העבודות והשירותים המוצעים על ידי ערן דגן, מבוצעים על ידי צוות קבוע, אשר מורכב מאנשי מקצוע מהמובילים בתחום ותוך שימוש, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרי גלם באיכות בלתי מתפשרת.
לצד מקצועיות, חדשנות והקפדה על איכות העבודה, ערן דגן, מקפיד לשים דגש משמעותי על טיב השירות.
כל הלקוחות, מכל המגזרים, נהנים משירות אישי, מזמינות גבוהה ומשיתוף ושקיפות מלאה לאורך כל שלבי העבודה.
כל עבודה המתבצעת ע"י ערן דגן והצוות המקצועי שלו, מתחילה בייעוץ ראשוני מקיף, אשר מטרתו היא להבין את כל הדרישות והצרכים של הלקוחות, כמו גם להכיר אותם ואת אורח החיים שלהם ובהתאם, להכין תוכנית עבודה מפורטת, אשר ייעודה להשיג את התוצאה הטובה ביותר.

לקבלת פרטים נוספים או לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר כבר היום ואשמח להעניק לכם את כל המידע והפרטים הנדרשים.

צרו קשר

מיקום

בית אל 9, חיפה

דברו איתנו

טלפון : 077-4447018
דוא"ל : [email protected]